Yerel Basın | Gaziantep Şehitkâmil MÖP
ÖĞRENCİLER MÖP TESİSİNİ GEZDİ

Çevreci Başkan Fadıloğlu Takdir Toplamaya Devam Ediyor Devami icin tiklayin..


BAYANLARA İSTİHDAM SAĞLANIYOR

Şehitkamil Belediyesi Geri Kazanım Projesi Kapsamında kurduğu tesislerde kadınlara istihdam sağlıyor.Belediyeden yapılan açıklamada tesiste sosyal haklara sahip olarak çalışan kadınlar hem aile bütçelerine hemde ülke ekonomisine katkı sağlıyor. Devami icin tiklayin..


MÖP İLE KAZANÇ ZAMANI

Bir metal içecek kutusunun geri dönüşümünden tasarruf edilen enerjiyle 100wattlık bir ampul 20 saat çalışmaktadır. Devami icin tiklayin..


ŞEHİTKAMİL TÜRKİYE’DE BİR İLKE DAHA İMZA ATTI

Geri Dönüşümde Almanya modeli Devami icin tiklayin..


ÇÖP MÖP PROJESİ HAYIRLI OLSUN

ÇÖP MÖP PROJESİ HAYIRLI OLSUN Devami icin tiklayin..


ŞEHİTKAMİL’DE ÇEVRE İÇİN NEMLİ, YATIRIM

Tesisin tek vardiyada (8 saat) 40 ton ayrıştırma yaptığını dile getiren Başkan Fadıloğlu ‘havamızı, suyumuzu ve toprağımızı birlikte koruyalım’ mesajı verdi. Devami icin tiklayin..


MÖP TASARRUF KONUSUNDA BİLİNÇLENDİRİYOR

Projemizin amacı bizlerin ÇÖP diye nitelendirdiğimiz atıkların ayrıştırılarak gerçek çöpü ayırmak. Devami icin tiklayin..


MÖP PROJESİ HAYRAN BIRAKTI

Hizmet Gezisine Katılım Oldukça Yüksek Oldu. Devami icin tiklayin..


MÖP’E TAM NOT

Gaziantep Polis Meslek Yüksek Okulu Çevre Kulübü öğrencileri, Şehitkamil Belediyesi tarafından hayata geçirilen MÖP geri kazanım tesisini gezerek çalışmaları yerinde inceledi. Devami icin tiklayin..


MÖP İLE KAZANÇ ZAMANI

Çöpler MÖP’e dönüştürülerek hem milli sermayeye hem çevreye hemde insan sağlığına katkı sağlıyor. ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ ÇÖPLERİN GERİ KAZANIMI İÇİN TESİS KURDU. Devami icin tiklayin..


TASARRUF İÇİN ” MÖP “

Möp projesi Tasarruf Sağlıyor. Devami icin tiklayin..


BU MÖP’E ŞAPKA ÇIKARTILIR

Möp’ün aslında 2 yıl önce ilköğretim okullarında başlatılan ayrıştırma projesiyle başladığını belirten başkan Fadıloğlu proje süresince Almanya ve Amerika’daki katı atık ayrıştırma tesislerini gezdiğini ve çeşitli incelemerde bulunduğunu söyledi. Devami icin tiklayin..


ŞEHİTKAMİL’DE MÖP DEVRİMİ

Türkiye’de belediyeler içerinde bir ilk olan 5bin metrekare alan üzerine kurulan tesis çok yönlü faydalar sağlıyor.Çevre dostu olan tesis, sürdürülebilir tasarruf da önemli misyon üstlnecek. Devami icin tiklayin..


MÖP’LE İLKE İMZA

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan FADILOĞLU güncelece merak konusu olan MÖP’ü anlattı. Devami icin tiklayin..


MÖP TASARRUF SAĞLIYOR

Bir ton atığın değerlendirilmesi 1750lt fuel oil, 32 ton su, 4100 kwh elektrik tasarrufu sağlıyor. Devami icin tiklayin..


MUHTEŞEM TESİS

Türkiye’de yine bir ilke imza atan Şehitkamil Belediyesi, Möp Geri Kazanım Projesi kapsamında kurduğu tesis ile yaşanabilir bir çevre oluşturuyor. Devami icin tiklayin..


ÇÖPLER MÖP’E

Evlerde Poşet, Sokaklarda Ayrıştırma Kumbarası… “KATI ATIKLARDA GERİ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK” Devami icin tiklayin..


MÖP TASARRUF SAĞLIYOR

MÖP’lerin gelecek içinde bir yatırım olacağını belirten kitapçıkta geri dönüşüm sektörünün her geçen gün gelişmesinden ve yeni tesislerin kurulmasıyla yeni iş imkanlarının oluşmasından da söz ediliyor. Devami icin tiklayin..


FADILOĞLU’NDAN BİR YENİLİK DAHA

MÖP GERİ KAZANIM PROJESİ Tesisin tamamen türk yapımı olduğuna dikkat çeken Fadıloğlu tesiste yer alan makinelerin Avrupa fiyatlarının çok altında bir rakama Konya’da yaptırıldığını ifade etti. Devami icin tiklayin..


MÖP BİLİNÇLENDİRECEK

Şehitkamil belediyesi geri dönüşüm projesi MÖP’le ilgili dağıttığı kitapçıkta vatandaşları tasarruf konusunda bilinçlendirdi. MÖP’ler Değer Kazanacak Devami icin tiklayin..


MÖP İLE KAZANÇ ZAMANI

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Gaziantep’de günlerce merak konusu olan MÖP’ü anlattı.Tesisin tek vardiyada (8 saat) 40 ton ayrştırma yaptığını dile getiren Başkan Fadıloğlu, ‘havamızı , suyumuzu ve toprağımızı birlikte koruyalım’ mesaj Devami icin tiklayin..


POLİS OKULU ÖĞRENCİLERİ MÖP TESİSİNİ GEZDİ

Gaziantep Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) Çevre Kulübü öğrencileri, Şehitkamil Belediyesi tarafından hayata geçirilen MÖP geri kazanım tesisini gezerek çalışmaları yerinde incelediler. Çeşitli işlemlerden geçirilen çöpün geri dönüşüm serüvenine tanıklık eden polis adayl Devami icin tiklayin..


” HİZMETLERİ GEZDİLER “

Gaziantep Merkez İlçe Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Üç Yıldır Yaptığı Hizmetleri  Ak Parti Şehitkamil İlçe Yönetimine Gezdirerek Anlattı. Devami icin tiklayin..


ŞEHİTKAMİL’ DEN BİR İLK DAHA

Şehitkamil’den Bir İlk Daha! Türkiye’de yine bir ilke imza atan Şehitkamil Belediyesi, MÖP Geri Kazanım Projesi kapsamında kurduğu tesiste daha yeşil bir çevre oluşturuyor. Başkan Fadıloğlu, ” Bu proje, çevreye ve doğal kaynaklara zarar verilmesini önlüyor, hem de Devami icin tiklayin..